Del dohodnine kot donacija gasilcem

Gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Cerklje Vas vabimo, da del dohodnine, ki bi ga od vas sicer vzela država, namenite prav nam, gasilcem.

V Zakonu o dohodnini, ki se je začel uporabljati s 1. 1. 2007 je opredeljena namenitev dela dohodnine za donacije. Zavezanci lahko namenijo del svoje dohodnine (do 0,5%) tudi našemu gasilskemu društvu PGD CERKLJE.

Izkoristite možnost in namenite 0,5% svoje dohodnine nam, gasilcem Prostovoljnega gasilskega društva Cerklje in z Vašo pomočjo bomo lahko še bolje skrbeli za varnost Vas, prebivalcev naše občine.

Davčna številka Prostovoljnega gasilskega društva Cerklje

Za vašo odločitev, namenitev donacije našemu društvu, se vam iskreno zahvaljujemo in Vas pozdravljamo z gasilskim pozdravom: »NA POMOČ«!

Donacija NE vpliva na višino vaše dohodnine (nobenih dodatnih stroškov) in v primeru, da se NE boste odločili komu jo boste namenili, bo ostala v proračunu Republike Slovenije.

Za pravilno delovanje in izpis obrazca priporočamo uporabo brskalnika
Internet Explorer ali Mozilla Firefox.

Če  obrazec še vedno ne bo izpolnjen pravilno, si lahko prenesete naslednjo datoteko in podatke vnesete ročno. PRENOS DATOTEKE