VEČERI ODPRTIH VRAT
30. 9. 2013

V oktobru, mesecu požarne varnosti, smo gasilci PGD Cerklje za vas pripravili večere odprtih vrat.

Če bi si radi ogledali naša vozila in opremo, spoznali naše delo, postali član največje prostovoljne organizacije v Sloveniji, ali pa vas zanima še kaj drugega, vas vabimo, da nas obiščete v gasilskem domu v Cerkljah (Cesta v Polico 41).
S seboj seveda lahko pripeljete tudi vaše malčke.

Vabljeni vsako sredo (2., 9., 16., 23., in 30. ) v mesecu oktobru od 19. - 21. ure.

Z vprašanji se na nas lahko vedno obrnete tudi preko spletne pošte: info@pgd-cerklje.si

NA POMOČ!

TEKMOVANJE GZ CERKLJE
28. 9. 2013

V soboto, 28. 9. 2013, je Gasilska zveza Cerklje na parkirišču v Dvorjah organizirala tekmovanje za memorial Matevža Haceta. Tekmovanja se je udeležilo 21 ekip iz 7 društev v GZ Cerklje. PGD Cerklje so zastopale štiri ekipe, ki so se dobro odrezale. Pionirke so dosegle 1. mesto, pionirji in člani B 2. mesto, mladinci pa 3. mesto.

Podrobnejše rezultate si lahko ogledate v prilogi.

Rezultati tekmovanja GZ Cerklje

AVTOMOBILSKI SEJEM FRANKFURT 2013
27. 9. 2013

V četrtek, 19. 9. 2013, smo se v poznih večernih urah nekateri člani PGD Cerklje odpeljali na ogled avtomobilskega sejma v Frankfurtu. Po dolgi vožnji smo v petek dobro izkoristili dan in si ogledali najnovejše modele in koncepte avtomobilov najrazličnejših znamk. Popoldne smo se polni vtisov in obloženi z reklamnim materialom odpeljali nazaj proti domu.

DRUŠTVENI PIKNIK
15. 9. 2013

Kot vsako leto smo se tudi letos zbrali na društvenem pikniku. Ob dobri hrani in pijači so se nam pridružile žene, otroci in starši. Med tem ko so se mlajši člani zamotili s športnimi aktivnostmi smo odrasli uživali ob druženju in klepetu. Upamo, da se drugo leto zopet vidimo.

3. KOLESARSKA TURA CERKLJANSKIH GASILCEV
14. 9. 2013

V soboto 14. 9. 2013 se je 11 kolesarjev iz PGD Cerklje s spremljevalno ekipo odpravilo na 3. kolesarsko turo. Po stranskih poteh so se odpravili do Bleda, kjer so naredili krajši postanek. Seveda ob obisku Bleda niso ostali brez prave blejske kremne rezine. Ko so se podkrepili, so po drugi poti odkolesarili proti domu, kjer se jim je že obetal piknik.

VABILO NA DRUŠTVENI PIKNIK in KOLESARSKI IZLET
11. 9. 2013

Vse člane PGD Cerklje vabimo na društveni piknik, ki bo v soboto , 14. 9. 2013 ob 15. uri na dvorišču pred gasilskim domom.

S seboj pripeljite svoje žene, može, otroke, starše...

Pred piknikom se bomo podali na 3. kolesarski izlet. Letošnja tura bo krožna in nas bo vodila do Blejskega jezera in nazaj (približno 100km). Vsi zainteresirani člani vabljeni, da se nam pridružite. Odhod izpred gasilskega doma bo v soboto ob 8:00 zjutraj!
Bodite primerno oblečeni in opremljeni, s seboj pa prinesite malico, ki jo boste potrebovali po poti.

POLNJENJE VREČ
24. 7. 2013

V sredo, 24. 7. je GZ Cerklje organizirala polnjenje protipoplavnih vreč. Pri gasilskem domu v Cerkljah smo se zbrali člani iz vseh društev Gasilske zveze Cerklje in hitro napolnili okrog 500 vreč. Vreče smo shranili v skladišče, kjer jih sedaj skupaj s starimi  skoraj 1000 čaka na morebitne vremenske nevšečnosti.

GASILSKA DELAVNICA: ORATORIJ 2013
17. 7. 2013

V prvem tednu julija so nas obiskali otroci s cerkljanskega oratorija. Gasilci PGD Cerklje smo jim predstavili delo, ki ga opravljamo in razkazali gasilski dom ter opremo. Otroci so si lahko tudi nadeli čelade, sedeli v gasilskem vozilu in se preizkusili v špricanju in gasilskih igrah.

ČIŠČENJE GASILSKEGA DOMA
28. 6. 2013

Tekom tedna smo zaključili s pleskanjem in urejanjem garaž ter delavnice, nato pa smo v petek 28. 6. 2013 izvedli še čistilno akcijo.Počistili in pospravili smo celoten dom, pobrisali prah ter pomili okna in tla.

Vsem sodelujočim se zahvaljujemo za vložen trud in čas!

UREJANJE GASILSKEGA DOMA
24. 6. 2013

Po šestih letih uporabe je naš gasilski dom potreboval manjša popravila in preureditev nekaterih prostorov, zato so naši člani kar sami porpijeli za delo.
Nanovo so prilepili odpadle ploščice, opravili manjša elektirčna dela, položili ploščice na mestu kjer bomo namestili korito za umivanje in pranje opreme (npr. mask za izolirne dihalne aparate), poskrbeli pa so tudi za nov izgled garaž. V prihodnjih dneh bomo z deli nadaljevali, tako da kmalu lahko pričakujete kakšno novo fotografijo.