ČLANEK
6.9.2011

Objavljamo članek, ki je bil objavljen v Novicah izpod Krvavca.

EKSKURZIJA
17.8.2011

V torek, 9.8., smo se člani PGD Cerklje odpravili na ekskurzijo v Koper. Dogovorjeni smo bili za strokovno voden ogled gradnje in izkopa predora Markovec. Dvocevni predor s hitro cesto v dolžini dobrih 2000 metrov bo potekal v smeri Koper – Izola. Po končanem ogledu predora smo se odpravili še do Gasilske brigade Koper. Tam so nas lepo sprejeli ter nam razkazali svoje prostore in vozila.

Utrinke z ekskurzije si lahko ogledate v galeriji!

DRUŽABNE AKTIVNOSTI
13.8.2011

Pretekli meseci so bili prelomni za nekatere naše člane. Kot se za gasilce spodobi, smo jim v teh trenutkih priskočili na »pomoč« in poskrbeli za dobro vzdušje.

Selitev v novo hišo

V soboto, 30.7., smo našemu članu Cirilu, ki se je preselil v novo hišo in s tem v našo občino, pripravili presenečenje. Na njegovem domu smo izvedli manjšo vajo - »intervencijo« ter tako krstili njegovo novo domovanje.

Praznovanje 40 let

Pred 40 leti je na svet prijokal Zvone. Ob njegovem jubileju smo ga obiskali in mu postavili mlaj z dodatki. Kako je vse skupaj potekalo, si lahko pogledate v galeriji.

Gasilska šranga

28. maja je v zakonski stan skočil naš član Štefan. Brez prave gasilske šrange, kjer je moral pokazati svoje znanje in sposobnosti, seveda ni šlo. Po uspešno opravljenih nalogah in pogajanjih smo njemu in njegovi izvoljenki Martini izročili darilo.

Mladoporočencema želimo veliko sreče in ljubezni na skupni poti!

24. Barletov memorial
8.7.2011

O tekmovanju so pisali tudi v Slovenskih novicah in Gorenjskem Glasu. Članka si lahko preberete tudi tukaj.

24. Barletov memorial

V soboto 2. julija smo uspešno izpeljali 24. Barletov memorial.  Tekmovanja v organizaciji PGD Cerklje se je udeležilo 54 ekip, ki so pokazale zelo dobro pripravljenost. Največ znanja, spretnosti in športne sreče so imele v posameznih kategorijah sledeče ekipe:

Člani

1. mesto:            PGD Zgornji Brnik 2
2. mesto:            PGD Zalog 5
3. mesto:            PGD Štefanja gora 1

Vsi rezultati Člani
Članice:

1. mesto:            PGD Prebačevo - Hrastje 2
2. mesto:            PGD Štefanja gora 1
3. mesto:            PGD Spodnji Brnik – Vopovlje 1

Vsi rezultati Članice
Mladina 12-15 let:

1. mesto:            PGD Lahovče 2
2. mesto:            PGD Šenturška gora 1
3. mesto:            PGD Cerklje 2

Vsi rezultati mladina 12 -15 let
Mladina do 11 let:

1. mesto:            PGD Cerklje 1
2. mesto:            PGD Zalog 2
3. mesto:            PGD Preddvor 1

Vsi rezultati mladina do 11 let

Rezultati za rekord načrpane vode
  Rezultati pokal občine

Kot vsako leto, smo tudi tokrat izvedli tekmovanje za rekord – največ načrpane vode, kjer so prepričljivo zmagali člani PGD Hotemaže 1. Podelili smo tudi pokal občine Cerklje, ki je tokrat prišel v roke članov PGD Cerklje.

Tekmovalcem se zahvaljujemo za udeležbo in čestitamo za dosežene rezultate, sodnikom in članom PGD Cerklje pa se zahvaljujemo za pomoč pri organizaciji in izvedbi tekmovanja.  Upamo, da se prihodnje leto vidimo v še večjem številu.

Organizacijski odbor

FOTOGALERIJA

24. BARLETOV MEMORIAL

Prijatelji gasilci,

24. spominsko tekmovanje v počastitev Frana Barleta bo potekalo v soboto, 2. julija 2011 pred OŠ Davorina Jenka v Cerkljah.

Podrobnejša navodila in opise vaj najdete v prilogah.

Barletov memorial razpis 2011
  Barletov memorial navodila člani
  Barletov memorial navodila članice
  Barletov memorial navodila mladina 12 do 15 let
  Barletov memorial navodila mladina do 11 let

Prijavnice
  Prijavnica člani
  Prijavnica članice
  Prijavnica mladina do 11 let
  Prijavnica mladina 12 do 15 let

Vabi PGD Cerklje!

RAZPISNA DOKUMENTACIJA ZA JAVNO NAROČILO:

JN2282/2011

NAKUP PODVOZJA ZA GASILSKO VOZILO GVC 16/25

KOLEDAR 2011
4.12.2010

Spoštovani občani, bliža se novo leto 2011. Kot običajno vas bodo v prihodnjih dneh obiskali člani PGD Cerklje s koledarji in vas poprosili za prostovoljne prispevke. Zbrani prispevki bodo namenjeni za delovanje društva ter nakup opreme za zagotavljanje vaše varnosti.

Za vaš prispevek se vam že vnaprej lepo zahvaljujemo.

UO PGD Cerklje

Preventivni gasilski dan v Cerkljah

23.10.2010

Cerklje - V mesecu požarne varnosti je prejšnjo soboto pred gasilskim domom v Cerkljah v organizaciji domače gasilske zveze potekal preventivni dan. Prostovoljni gasilci so za obiskovalce pripravili prikaze odkrivanja požara, pravilnega ukrepanja v primeru izhajanja plina iz gospodinjske jeklenke, pravilnega gašenja jedilnega olja, obiskovalci pa so si lahko ogledali tudi različne ročne gasilnike, gasilska vozila in drugo opremo operativnih gasilskih enot. V Cerkljah so bili tudi kranjski poklicni gasilci, ki so atraktivno pokazali, kako posredujejo v prometni nesreči.

vir: Gorenjski Glas

Foto: Tina Dokl

Množična udeležba na Barletovem memorialu

Julij 2010

Konec maja je PGD Cerklje pripravilo že 23. Barletov memorial, na katerem je letos nastopilo kar gasilskih 117 ekip. V članski konkurenci je zmagala ekipa Zgornji Brnik 1 pred Zalogom 5 in Prebačevim-Hrastjem 2. V konkurenci članic se je najbolj izkazala ekipa Prebačevo-Hrastje 1, druge so bile Zgornji Brnik I in tretje Prebačevo-Hrastje 3. V konkurenci mladine od 12 do 15 let je zmagala ekipa Spodnji Brnik-Vopovlje 1 pred Voklim 1 in Olševkom 1, v starosti do 10 let pa je bila najboljša ekipa Hotemaže 1, za njo pa sta se uvrstili Cerklje 1 in Voklo 1. Na tekmovanju za pokal Občine Cerklje je zmagal PGD Zalog pred PGD Spodnji Brnik-Vopovlje in PGD Prebačevo-Hrastje.

vir: Novice izpod Krvavca